eng

"Inspirace je silou, která probouzí touhu po vlastní dokonalosti..."

  O NÁS

Firma Partis a.s. působí na trhu počítačových komponentů od roku 2002, kdy se stala majitelem dřívějšího výrobce počítačových skříní Eurocase Technology, spol s r.o. Od té doby rozvíjí své aktivity na českém i mezinárodním trhu s rostoucí obchodní bilancí. Hlavním oborem firmy je výroba a montáž počítačových skříní, ale významně se zapojila i do obchodování s dalšími počítačovými komponenty a periferiemi, které tak tvoří široké portfolio výrobků.
Dominantní postavení na českém trhu a zároveň významný podíl exportu jsou známkou kvality výrobků, která zůstává hlavním bodem firemní filozofie. Spokojenost na straně zákazníků je důležitým východiskem pro dlouhodobou spolupráci. Ta se firmě Partis a.s. daří vyvíjet s celou řadou distributorů ve více jak deseti evropských zemí.

PARTIS a.s. je jedním z největších evropských výrobců počítačových skříní s výrobní kapacitou 1,000,000 kusů za rok. Závod se nachází 130 km severovýchodně od Prahy a 20km od polských hranic. Dobrá poloha továrny a skladu nám dává příležitost doručit výrobky do jakékoliv evropské země během několika dnů.

 

    Politika ISM ke stažení zde.

    Certifikáty ISO ke stažení zde a zde. 


  FILOZOFIE FIRMY

Individuální a trvalý vztah k našim obchodním partnerům.
Kvalita: pečlivá kontrola vstupního materiálu a detailní kontrola v každé fázi výrobního procesu, shoda s platnými direktivami CE a hlavních mezinárodních standardů bezpečnosti výrobků (B, GOST, CB, CCZ, EKO-KOM, TUV, VDE).
Flexibilita: individuální řešení, "JUST IN TIME" dodávky.
Špičkový servis


  PARTIS SERVIS

Rychlá dodávka. 2 roky záruka.
Evropský servis a spolehlivost. Nízké ceny.
Nízké dopravní náklady. Pozáruční servis.
Zahořování a kontrola kvality zdrojů. Individuální design čelního panelu.
Vysoká kvalita skříní.
Flexibilita, individuální přístup, špičkový servis.
Individuální balení s vaším logem.  
PARTIS a.s. realizuje projekt podpořený z Operačního programu Zaměstnanost, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem.
Název projektu: Podnikové vzdělávání zaměstnanců společnosti PARTIS a.s.
Realizace projektu: 1. 10. 2016 - 31. 12. 2016
Projekt řeší nevyhovující úroveň znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců a nesoulad mezi kvalifikační úrovní zaměstnanců s potřebami zaměstnavatele. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti a zároveň zajistit kvalifikovanou obsluhu nových prvků IT řešení ve firmě.

All rights reserved - 2002 - 2010 Copyright PARTIS Inc., Owner of EUROCASE brand | Design by Xantipa Agency